Dirbtinių asistentų atnaujinimai


Jaunesnysis dirbtinis asistentas

Pridėtas Jaunesnysis dirbtinis asistentas, juo galite naudotis nemokamai, net neprisijungus.

Pradedam!

Pradėdami kurti dirbtiniai asistentai, pridėta informacija apie dirbtinių asistentų galimybes ir perspėjimas, suplanuota sukurti šiuos asistentus: Bedrosios praktikos, Vidaus Ligų, Anesteziologijos, Chirurgijos, Skubios pagalbos ir Dermatologijos.

Pridėti nauji asistentai

Labai džiaugiamės galėdami jums pristatyti penkis naujus asistentus, kurie padės mums suteikti dar geresnes paslaugas mūsų keturkojams draugams. Štai kas jie yra: 🐾 Dermatologijos Asistentas (1.1.0) – šis asistentas yra …

Bendrosios praktikos asistentas v1.0.3 patobulinimas

Bendrosios praktikos asistentas v1.0.3 patobulinimas, asistentas supranta vaistų specifikacija: Suteikia detalią informaciją apie vaistus, jų dozavimą, šalutinį poveikį, kontraindikacijas ir kitus aspektus.

Bendrosios praktikos asistentas v1.0.2

Patalpintas Bendrosios praktikos asistentas v1.0.2 , dabar jis teikia išsamius atsakymus ir gerai nusimano šiose srityse: Diagnostikos procedūros: Konsultuoja dėl atliktų tyrimų, reikalingų tam tikros ligos nustatymui, arba padeda interpretuoti jau atliktų tyrimų rezultatus.

Bendrosios praktikos asistentas v1.0.4 patobulinimas

Bendrosios praktikos asistentas v1.0.4 patobulinimas, asistentas geba suprasti ligų patofiziologija: Padeda suprasti, kaip veikia konkrečios ligos ir kaip jos veikia gyvūno kūną.