Informacija, taisyklės ir perspėjimas, naudojant DA


Generavimo greitis

Dirbtinis asistentas generuoja atsakymą į užklausą per maždaug 1 minutę, siekiant užtikrinti informacijos kruopštumą ir kokybę.

Šaltinių patikimumas

Dirbtinis asistentas stengiasi tikrinti informaciją naudojant patikimus ir autoritetingus šaltinius. Atkreipkite dėmesį, kad dėl apmokymo duomenų ribotumo, kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama pasikonsultuoti su specifinėmis mokslo ar praktikos sritimis.

Apmokymas ir aktualumas

Asistentai buvo apmokyti iki 2023 metų, todėl naujesni atradimai ar tyrimai gali būti neprieinami jų duomenų bazėse.

Tikslumas ir specifiškumas

Kuo konkretesnis užduotas klausimas, tuo tikslesnis bus asistento atsakymas. Teikdami išsamią ir aiškią užklausą, galite tikėtis naudingesnės informacijos.

Individualumas

Dirbtinis asistentas supranta, kad kiekvienas paciento atvejis yra individualus. Pateikiama informacija yra bendro pobūdžio ir turėtų būti taikoma atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius ir aplinkybes.

Atsakomybės apribojimas

Dirbtiniai asistentai neatsako už sugeneruotą informaciją. Pateikta informacija skirta papildyti, o ne pakeisti profesionalių veterinarų konsultacijas.

Etiškumo ir privatumo laikymasis

Dirbtiniai asistentai tvarko visas užklausas aukščiausiu etiškumo bei privatumo laikymosi lygiu. Asmens ar pacientų informacija nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis.

Dirbtinio asistento perdavimas kitiems asmenims

Vartotojas naudojantis dirbtinius asistentus suteikęs prisijungimo duomenis kitiems asmenims, automatiškai po tam tikro laiko netenka narystės statuso, jam nepasibaigus.

Veterinarian.LT Teisės

Dirbtinių asistentų kūrėjas turi pilną teisę keisti šią informaciją, be atskiro įspėjimo.