Pridėti nauji asistentai

In by Administratorius

Labai džiaugiamės galėdami jums pristatyti penkis naujus asistentus, kurie padės mums suteikti dar geresnes paslaugas mūsų keturkojams draugams. Štai kas jie yra:

🐾 Dermatologijos Asistentas (1.1.0) – šis asistentas yra neįkainojamas odos ligų atpažinime ir gydymo planų rengime. Jis naudoja naujausias technologijas, kad galėtų atpažinti įvairias dermatologines būkles nuo alergijų iki infekcijų ir parazitinių invazijų. Su juo galite susipažinti paspausdami čia.

🐾 Bendrosios Praktikos Asistentas (1.1.0) – šis asistentas yra universali pagalba bet kuriame sveikatos patikrinime. Šis asistentas geba teikti rekomendacijas, kurios susijusios su bendrąja veterinarine medicina. Su juo galite susipažinti paspausdami čia.

🐾 Chirurgijos Asistentas (1.1.0) – specializuotas pagalbininkas, kuris dirba tiesiogiai su chirurginiais atvėjais. Jis padeda planuoti operacijas, padeda su chirurgine technika, geba rekomenduoti kokius veiksmus vertėtų atlikti po chirurginės operacijos. Su juo galite susipažinti paspausdami čia.

🐾 Anesteziologijos Asistentas (1.1.0) – šis asistentas užtikrina, kad anestezija būtų taikoma saugiai ir efektyviai, sugeba sudaryti anestezijos planą, esant skirtingoms situacijos. Su juo galite susipažinti paspausdami čia.

🐾 Skubios Pagalbos Asistentas (1.1.0) – šis asistentas yra skirtas greitai reaguoti į skubias situacijas, padeda sistemingai priimti veterinarinius sprendimus. Su juo galite susipažinti paspausdami čia.

Kiekvienas iš šių asistentų yra svarbi mūsų komandos dalis. Kviečiame susipažinti!

Dalinkitės:
fb-share-icon