Jaučiame pareigą atsakyti į ilgą Andriaus Tapino tekstą. Norime pateikti keletą …

In Naujienos by AdministratoriusLeave a Comment

Jaučiame pareigą atsakyti į ilgą Andriaus Tapino tekstą. Norime pateikti keletą faktų, kurie nebuvo užakcentuoti ar paminėti.

Tekste daug emocijų, todėl siūlome pamėginti į šią bylą pažiūrėti kiek įmanoma dalykiškiau, emocijas bent jau trumpam padėjus į šalį. Puikiai suprantame pasipiktinimą š. m. gegužės 28 d. Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų paskelbta nutartimi. Mes taip pat nusivylę tokiu teismo sprendimu ir manome, kad paskirta sankcija neatitinka padaryto nusižengimo sunkumo.

Pirma:
Labai aiškiai norime pasakyti, kad tai tik pirmos instancijos teismo sprendimas, su kuriuo mes nesutinkame ir tokį sprendimą rengiamės apskųsti teisės aktų nustatyta tvarka. Tad pralaimėtas… Daugiau

Ilgas tekstas apie padugnes daugintojus.

Nepaliekam temos apie daugintojus, kurie pasitelkdami keistai liudijančius veterinarus, savo draugelius ir naudodamiesi VMVT neveiklumu ir negebėjimu kokybiškai atlikti teisinius veiksmus sugeba įtikinti teismą ir mėgina susigrąžinti kankintus gyvūnus.

Naujausias herojus – širvintiškis daugintojų karaliukas Algis Ušackas, kuris pernai rugsėjį buvo patekęs į vieną didžiausių skandalų, atvykę nepriklausomi veterinarai ir savanoriai buvo pakraupę nuo šuniukų būklės ir laikymo sąlygų, VMVT juos konfiskavo, Ušackas apskundė tokį sprendimą ir teismą laimėjo.
Atidžiai perskaičiau teismo nutarimą, išsiaiškinau, kokie vardai slypi po nuasmenintais… Daugiau


Andrius Tapinas nuotrauka.
[ad_1]
Šaltinis

Dalinkitės:
fb-share-icon

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.